Doprava a platba

Tady nakoupíte s klidem. Vaši objednávku vyexpeduji nejbližší možný pracovní den, nejdéle však do 3 pracovních dní od uhrazené a potvrzené objednávky po celé České republice. 

 

Platba


Převodem

Doba připsání platby je v rozmezí 1-2 dnů, takže čím dřívěji platbu odešlete, tím dříve bude zboží na cestě k Vám. Platební informace Vám zašlu emailem.

 

 

Doprava v ČR

Pro objednávky nad 2000 Kč doprava ZDARMA. 

 

Česká Pošta - Doporučené/Cenné psaní  - cena 60 Kč

Pro zásilky do výšky 5cm. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po jejím podání. Zásilku lze sledovat v systému České pošty.

 

Česká Pošta - Balík do ruky - cena 129 Kč 

Jen v případě objednání položky, kterou nelze poslat jako dopis (např. svícen atd.). Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky jsou dostupné následující den po jejím podání. Zásilku lze sledovat v systému České pošty.

 

Uloženka - pobočky - cena 65 Kč

Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám přepravce zašle e-mail nebo SMS s informací, že Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána. Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout i Součástí e-mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky - podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba a jak se k nim nejlépe dostanete.
O aktuálním pohybu Vaší zásilky se můžete také informovat na odkaze sledování zásilky, zadáním tzv. ID čísla. ID číslo Vám zašlou ihned, jakmile zásilku obdrží.Zásilky na partnerských pobočkách Uloženky (DPD Pickup) nebo České poště si můžete vyzvednout jakmile obdržíte od jednotlivých přepravců obdobnou výzvu k vyzvednutí (SMS nebo Email).

  

Zásilkovna - výdejní místa - cena 65 Kč

Jakmile předám zboží k přepravě, tak Vám Zásilkovna pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky takmůžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přepravce pošle SMS a e-mail s heslem.Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla.Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo.